Hakkımızda | Gölbaşı Prime

Fiyat bilgisi için formumuzu doldurabilirsiniz.

BİLGİ AL

Hakkımızda

Rantas, Vista ve Mod Yapı Is birliginde;

Gölbası Prime Projesi, ulusal ve uluslararası alanda birbirinden degerli ve önemli projelere imza atan Rantas, Vista ve Mod Yapı nın bir araya gelerek olusturdugu bir ortaklık tarafından yürütülmektedir. Bu 3 deneyimli ve ilkeli firmadan aldıgı degerle ve sizlerden aldıgı güvenle Gölbası Prime Projesi yükseltmektedir.

RANTAS INSAAT, 1973’ten beri pek çok farklı projeyi layıkıyla tamamlamıs, birçok kisi, kurum ve kurulusla ortaklık ve isbirligi yapmıs; halen anonim sirket esaslarına göre faaliyetlerini sürdürmektedir.
www.rantas.com.tr

VISTA INSAAT, 2003 yılında uluslararası projelerde, özellikle ABD projelerinde, uluslararası insaat yönetimi ve insaat hizmetleri verme vizyonuyla kurulmustur. Yılların engin deneyimi, ulusal ve uluslararası sirketlerle stratejik ortaklıkları sayesinde uluslar arası taahhüt projelerini gerçege dönüstürmektedir.
www.vistatr.com.tr

MOD YAPI “Hayallerinizi insa ediyoruz.” mottosuyla 2007 yılında, kuruldugu günden bu yana insaat sektöründe, genis faaliyet yelpazesi ile hizmet vererek; önemli yatırımlarıyla büyümeye devam etmekte, basarılı ve deneyimli yönetim kadrosuyla, gelecege dogru saglam adımlarla ilerlemektedir.
www.mod-yapi.com

0312 238 28 00

Bize Ulaşın

Formu doldurun biz sizi arayalım